Team

't Antoon is een Parmant School.
 
Directie Parmant Scholen
mw. drs. C.I.M. Sebregts                      Rector                                              c.sebregts@parmantscholen.nl

Directie 't Antoon 
mw. E. van Vugt - van de Moosdijk     Directeur                                          l.vanvugt@parmantscholen.nl
mw. M. Intven Teamleider                             m.intven@parmantscholen.nl
                                
Commissie van toelating
mw. M. Intven     Teamleider
mw. drs. S. Klompmaker                      Orthopedagoog
mw. M. Hoskens   Ondersteuningcoördinator
dhr. T. Paulusse Coördinator Leerjaar 1
                 
Leerjaarcoördinator
dhr. T. Paulusse                                     Coördinator Leerjaar 1                    t.paulusse@parmantscholen.nl
dhr. P. van Liempd Coördinator Leerjaar 2 p.vanliempd@parmantscholen.nl
                   
Mentoren 2022-2023
S1A   dhr. K. Verhoeven                  
     vmbo-pro                                         k.verhoeven@parmantscholen.nl 
S1B   mw. N. Meerkerk   
          mw. N. Heesakkers 
     Basis/Kader n.meerkerk@parmantscholen.nl
n.heesakkers@parmantscholen.nl
S1C   mw. M. Wagenaars       Basis/Kader m.wagenaars@parmantscholen.nl
S1D   mw. S. Elbers 
          mw. M. Hoskens
     Kader/Theoretisch s.elbers@parmantscholen.nl
m.hoskens@parmantscholen.nl
S1E   mw. K. Verhagen
          mw. K. Verhoof                       
     Kader/Theoretisch    k.verhagen@parmantscholen.nl
k.verhoof@parmantscholen.nl
S1F   mw. A. Claerhoudt
          dhr. R. van Esschoten
     Kader/Theoretisch a.claerhoudt@parmantscholen.nl
r.vanesschoten@parmantscholen.nl
 S1G  mw. A. Zijlstra 
          mw. S. Klompmaker
     Kader/Theoretisch a.zijlstra@parmantscholen.nl
s.klompmaker@parmantscholen.nl
     
S2A   mw. K. Gootzen
          mw. E. Leenen 
     Basis/Kader e.leenen@parmantscholen.nl
k.gootzen@parmantscholen.nl
S2B   mw. L. Rijken
          dhr. P. Schouten
     Basis/Kader l.rijken@parmantscholen.nl
p.schouten@parmantscholen.nl
S2C   dhr. S. Hodiamont 
     Kader/Theoretisch s.hodiamont@parmantscholen.nl
S2D   mw. L. van Rijen      Kader/Theoretisch l.vanrijen@parmantscholen.nl
S2E   mw. I. Korff
          mw. N. Gielen
                       
     Kader/Theoretisch   i.korff@parmantscholen.nl
n.gielen@parmantscholen.nl

Onderwijzend personeel
mw. A. Claerhoudt                  NE
dhr. L. Geraats  DU
mw. K. Gootzen BI
dhr. S. Hodiamont  EN
mw. M. Intven NASK, WI, RE
mw. S. Klompmaker               WI
mw. I. Korff TE, HV
dhr. J. Kuijpers MU
dhr. P. van Liempd LO, FIT
mw. N. Meerkerk WI
dhr. T. Paulusse HV
mw. L. van Rijen NE
mw. L. Rijken NASK, WI, RE   
mw. K. Verhagen NE
dhr. K. Verhoeven EN
mw. M. Wagenaars                 TE, HV
mw. S. Elbers LO, FI
dhr. R. van Esschoten                    GS, AK
mw. E. Leenen AK
mw. A. Zijlstra WI, RE     
dhr. M. van Kol EC, RE
dhr. P. Schouten MW, BI, AK

Dyslexie coaches
mw. A. Claerhoudt                         a.claerhoudt@parmantscholen.nl
mw. N. Gielen n.gielen@parmantscholen.nl 

Onderwijsassistente
mw. A. du Bois                               a.dubois@parmantscholen.nl
mw. K. Verhoof k.verhoof@parmantscholen.nl
mw. N. Heesakkers n.heesakkers@parmantscholen.nl

Orthopedagoog
mw. drs. S. Klompmaker              s.klompmaker@parmantscholen.nl 

Schoolmaatschappelijk werkende
mw. I. de Jongh                                     

Ondersteuningsteam
mw. M. Hoskens                                   Ondersteuningscoördinator          m.hoskens@parmantscholen.nl
mw. drs. S. Klompmaker       Orthopedagoog s.klompmaker@parmantscholen.nl
mw. N. Gielen Zorgconsulent n.gielen@parmantscholen.nl
mw. K. Verhagen Coach                                      k.verhagen@parmantscholen.nl

 
ZAT (zorgadviesteam)
In het ZAT zitten de leden van ons Ondersteuningsteam, aangevuld met vertegenwoordigers van de GGD, de leerplichtambtenaar van de gemeente Eindhoven en indien nodig kunnen betrokken instanties uitgenodigd worden. 

Leerlingenadministratie

mw. M. van den Eijnde

Communicatie en PR 

mw. T. Baker

Receptie en verzuim

mw. D. de Brouwer

Conciërge

dhr. B. van den Heuvel